موج
کدخبر : ۳۷۱۷۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371773

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان:

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، گفت: دمای هوا در استان همدان امروز و فردا روند افزایشی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، روح‌الله زاهدی  ، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه دمای هوا در استان همدان امروز و فردا  روند افزایشی دارد، عنوان کرد: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت آینده، ابری و در ساعت‌های بعدازظهر افزایش ابر، وزش باد شدید و غبار محلی و رگبار خفیف و پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

روح‌الله زاهدی اعلام کرد: پدیده غالب هوای استان برای روز طبیعت وزش باد شدید است گفت: در ۲۴ ساعت آینده سرعت وزش باد در مناطق مختلف افزایش می‌یابد و در برخی از نقاط به ۸۰ کیلومتر در ساعت نیز می‌رسد.

وی با بیان اینکه میزان بارش ها در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیمتر و کمتر گزارش شده است، اظهار داشت: در ۲ روز آینده بارش های پراکنده در حد یک میلیمتر و باد نسبتا شدید و در نیمه جنوبی و شرق استان انتظار می رود.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان عنوان کرد: دمای هوا در استان همدان امروز و فردا (جمعه) روند افزایشی دارد و دمای کمینه تا هشت درجه بالای صفر می‌رسد.

زاهدی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند با ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بیشترین و همدان با ۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر، کمترین دمای استان را داشته‌اند.

وی یادآور شد: دمای بیشینه هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و دمای کمینه این شهر ۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ثبت رسیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها