موج
کدخبر : ۳۷۱۶۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371663

فرماندار شهرستان خمینی شهر خبر داد:

فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: ورودی های امامزاده سید محمد و چشمه لادر در 12 و 13 فروردین ماه مسدود است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در جلسه ستاد کرونای شهرستان بیان داشت: تردد به امامزاده سید محمد و چشمه لادر در روزهای پایانی تعطیلات ممنوع است.

وی اضافه کرد:کرونا هنوز تمام نشده و  آمار مراجعات بیماران کرونایی سرپایی روبه افزایش رفته است.

فرماندار شهرستان خمینی شهر با بیان این مطلب که ساده انگاریهای  مردم در رابطه با ویروس کرونا را شاهد هستیم افزود: در روزهای آینده با این روند ،رنگ بندی شهرستان تغییر خواهد کرد.

بصیری به تعطیلات پایانی عید اشاره و اظهار کرد: مراسم سیزده بدر امسال شرایط را برای شهرستان سخت تر خواهد کرد و از شهروندان استدعا دارم امسال روز طبیعت در خانه بمانند ، ماه رمضان را پیش رو داریم و امید است که محدودیتی برای روزه داران ایجاد نشود.

وی با توضیح این مطلب که تعداد قابل توجهی از کسبه و اصناف نقش قابل توجهی در ایجاد جمعیت دارند اضافهه کرد: لذا لازم است اصناف و کسبه دقت و توجه فراوانی در رعایت پروتکلهای بهداشتی داشته باشند و اداره صنعت و معدن و تجارت و اتاق اصناف باید مایحتاج مردم را تامین کنند که باعث ازدحام جمعیت نشود.

فرماندار شهرستان خمینی شهر از وجود مسافران نوروزی از دیگر شهرها خبردادو تصریح کرد: قطعا سفر کردن بر پیشرفت بیماری اثر گذار است و سفرهای نوروزی تاثیر خود را در پیشرفت بیماری ،  روزهای آینده نشان خواهد داد.

بصیری به روزهای دوازهم و سیزدهم فروردین اشاره کردو گفت: ممنوعیت تردد در امامزاده سید محمد و چشمه لادر در جلسه ستاد کرونا مصوب شده و در این دو روز پایانی ترددی به  این مکان زیارتی و گردشی شهرستان نخواهیم داشت.

در ادامه مسئول دفتر نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: در بحث بیماری کرونا ازدحام جمعیت  مبحث اصلی این ویروس است و فرقی ندارد که جمعیت در مسجدو هیات باشد یا تالار و مکانهای تفریحی و گردشی.

حجت الاسلام علیرضا پیمانی در ادامه افزود: مسئولان باید به گونه ای با این مساله برخورد کنندکه مصوبات به طرز صحیح اجرا  و موجب شبهه برای جوانان هیاتی نشود .

وی در پایان به منظم بودن نمازگزاران در مساجد اشاره و خاطر نشان کرد: نمازگزاران و افرادی که واقعا  خود را مقید به رعایت اصول بهداشتی می دانند  جزو دسته هایی به شمار می روند که بیماری را جدی گرفته و ملزم به اجرای قاتون شفا هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها