موج
کدخبر : ۳۷۱۳۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371379

فرماندار میانه گفت: نام نویسی از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، محمدرضا مشایخی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در این شهرستان همزمان با حوزه‌های انتخابیه «تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»، «تفرش، آشتیان و فراهان»، «بهار و کبودرآهنگ»، «گچساران و باشت»، «آستانه اشرفیه» صورت می گیرد.

فرماندار میانه افزود: ثبت‌نام از ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه هشتم فروردین ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۴ فروردین ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری سه انتخابات همزمان در شهرستان میانه گفت: جمع بندی نتایج روز اخذ رای مهمترین مرحله از انتخابات است که باید در سریعترین زمان انجام شود.

فرماندار میانه اظهار کرد: هماهنگی ارکان مهم و تاثیر گذار انتخاباتی از جمله نماینده فرمانداری، بخشدار، کاربران و اعضای هیئت نظارت موجب می‌شود تا نتایج انتخابات زود ارسال شده و در سامانه ثبت شود.

بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس یازدهم تا ساعت ۱۸ روز شنبه (۱۴ فروردین) جمعاً به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

داوطلبان از سه روش، ۱- ثبت‌نام از طریق اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛ ۲. ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه (دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ (v.Keshvar)؛ ۳. ثبت‌نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه یا ستاد انتخابات کشور (از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰) و دریافت رسید ثبت نام، می‌توانند برای شرکت در این انتخابات نام نویسی کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها