موج
کدخبر : ۳۷۱۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371269

اکبر بهنام جو خبر داد:

استاندار اردبیل دستورات لازم در خصوص آزادسازی اعتبارات از محل فروش املاک مازاد در این شهرستان و رفع مشکل اعتباری این پروژه را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو ، استاندار اردبیل در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از سرعت عملیات اجرایی پروژه موزه باستانشناسی مشکین‌شهر گفت: این پروژه به طور قطع در سه ماهه نخست سالجاری به بهره‌برداری خواهد رسیده و در اختیار مردم شریف مشکین‌شهر قرار خواهد گرفت.

وی همچنین دستورات لازم در خصوص استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای توسعه محوطه پیرامونی بقعه شیخ حیدر مشکین‌شهر را صادر کرد و افزود: ضرورت دارد با تسریع در استفاده از ظرفیت بخش خصوصی این مجموعه گردشگری و تاریخی در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل و در اختیار مردم شهرستان و گردشگران قرار گیرد.

در بازدید استاندار اردبیل از پروژه‌های زیرساختی و سرمایه‌گذاری گردشگری شهرستان مشکین‌شهر که به همراه نماینده مردم مشکین‌شهر، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و جمعی از مدیران استانی انجام شد، بهنامجو ضمن تشکر از تعدد و سرعت پیشرفت پروژه‌های این حوزه افزود: دولت تمامی حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد تا این پروژه‌ها در نیمه اول سال‌جاری به بهره‌برداری برسند.

نادر فلاحی، مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید اظهار کرد: با حمایت‌های استاندار محترم و تخصیص بودجه‌های ویژه برای زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان، سرعت رشد گردشگری در مشکین شهر با هدف تبدیل آن به قطب اکوتوریسم ایران، چند برابر شده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای رونق صنعت گردشگری در مشکین‌شهر بیان کرد: در این زمینه در سال‌های اخیر اقدامات گسترده‌ای انجام شده است که این اقدامات زمینه برای توسعه اقتصادی در مشکین‌شهر را فراهم آورده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها