موج
کدخبر : ۳۷۱۰۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371059

فرماندار قم از کشتارگاه مرغ بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در بازدید شب گذشته فرماندار قم از کشتارگاه مرغ که 3 ساعت به طول انجامید هیاتی مرکب از مدیرکل دامپزشکی استان ،معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی،معاونت بازرسی سازمان صنعت ،معدن وتجارت، معاونین فرماندار،ناظرین بهداشت و خبرنگاران ایشان را همراهی می نمودند .

در این برنامه فرماندار قم و هیات همراه از همه فرآیند های کشتار ،استحصال ،تولید ،بسته بندی ،نگهداری ،ذخیره سازی و حمل نقل بازدید کردند و از نزدیک مورد بررسی دقیق قراردادند .

فرماندار قم در این بازدید شبانه به خبرنگاران گفت: کلیه دستگاههای اجرایی مسئول برای تامین و توزیع مرغ گرم در این ایام تا رسیدن به دست مصرف کننده اهتمام ویژه ای دارند و این روند به طور دائم در رصد مسئولین است .

فرماندارو رئیس کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان در ادامه افزود: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب (کمیسیون تنظیم بازار )ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد و مجموعه های  بازرسی و نظارتی باید با دقت بیشتر بر نحوه توزیع این محصول داشته و گزارشات مربوط به این موضوع را در اسرع وقت پیگیری نمایند .

فرماندار قم از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی مرغ  نیز که در این ایام با توجه به نوسانات بازار زحمات زیادی را متحمل شدند تشکر و قدر دانی  کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها