موج
کدخبر : ۳۷۰۹۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370917

خبر فوری؛

فرمانده انتظامی خرم‌آباد، گفت: عامل تیراندازی در یک مراسم عروسی که فیلم آن اقدام هنجارشکنانه خود را نیز در فضای مجازی منتشر کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، سرهنگ عباس دولتشاهی، گفت: عامل تیراندازی در یک جشن عروسی شب عید در خرم‌آباد، توسط پلیس شناسایی و بازداشت شد.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد، تصریح کرد: درپی وقوع یک فقره تیراندازی در مراسم جشن عروسی و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، بلافاصله ماموران کلانتری 15 ولیعصر(عج) موفق به شناسایی عامل آن شدند.

وی ادامه داد: پس از شناسایی عامل تیراندازی، ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی، در عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری وی و کشف ۲ قبضه سلاح بکار رفته شدند.

سرهنگ دولتشاهی، افزود: 2 قبضه سلاح گرم مکشوفه از عامل تیراندازی شب عید در یک مراسم عروسی، عبارتند از یک قبضه کلت کمری و یک قبضه سلاح شکاری، که پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

*فرهنگ‌سازی، راه حل حذف رسوم مغایر با اصول شهروندی

فرمانده انتظامی خرم‌آباد خاطر نشان کرد: علیرغم هشدارهای مکرر کارشناسان انتظامی و قضایی در رسانه ها، متاسفانه باز هم شاهد استفاده از سلاح در مراسمات جشن هستیم که اقدامات اینچنین در مراسمات شادی، گاها منجر به وقوع حوادث ناگواری شده و می‌شود. لذا شایسته است تا با فرهنگ‌سازی همه جانبه، از تداوم این رسم غلط، نادرست و مغایر با اصول شهروندی که تاکنون بسیاری از خانواده‌ها را داغدار کرده است، جلوگیری کنیم.

*تیراندازی با سلاح دارای مجوز در مراسمات نیز جرم است

سرهنگ عباس دولتشاهی ضمن هشدار به افرادی که از قانون تخطی می کنند، گفت: پلیس و دستگاه قضایی با عوامل تیراندازی در مراسمات مختلف به‌ویژه جشن‌های عروسی برخورد قاطع خواهد کرد. علی ایحال با هماهنگی‌های بعمل آمده، سلاح های دارای مجوز مورد استفاده در عروسی‌ها نیز ضبط و مجوز آنها باطل خواهد شد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها