موج
کدخبر : ۳۷۰۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370623

اسماعیل قربانی خبر داد:

مدیر مخابرات منطقه اصفهان از برگزاری مانور عملیاتی لحظه صفر با موضوع قطع برق سراسری مراکز مخابرات منطقه اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اسماعیل قربانی با اشاره به اهداف برگزاری این مانور گفت: این مانور لحظه ای با هدف ارزیابی و پایش آمادگی نیروها و عوامل عملیاتی ،جهت ارائه خدمات مخابراتی در زمان بحران و ارتقاء توانمندی‌ نیروها در زمان بحران های طبیعی و غیر طبیعی منجر به برق انجام شده است.

وی افزود: مخابرات منطقه اصفهان ، بحمدالله همواره آمادگی خود را در برابر وقوع حوادث نشان داده و عملکرد مثبت این مجموعه در نقاط مختلف استان در  بحران ها شاهدی بر این مدعاست.

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان در ارتباط تلفنی با این مانور ضمن عرض خدا قوت به کارکنان این مجموعه و تلاش های یک ساله آنان در شرایط کرونا گفت: مانوری که برگزار شده بسیار پر اهمیت است و در قالب اهداف مدیریت بحران می تواند بسیار موثر باشد.

منصور شیشه فروش با تاکید بر نقش مهم ارتباطات در دنیای کنونی اظهار کرد: در حوادث و بحران های پیش آمده، تا به حال در موارد بسیاری با قطع برق و به تبع آن قطع سیستم های ارتباطی مواجه بوده ایم که این نقش مهم و اساسی مخابرات استان را در پایداری ارتباط و ایجاد زیرساخت های ارتباطی در مواقع بحران را مشخص می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها