موج
کدخبر : ۳۶۹۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369866

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در سال جاری بیش از12هزار انشعاب گاز طبیعی در استان اصفهان نصب شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون12هزار انشعاب گاز طبیعی در سطح استان نصب شده، افزود:. از این تعداد بیش از 10هزار انشعاب گاز در سطح شهرها وبیش از 2هزار انشعاب در سطح روستاهای استان نصب و به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد: با احتساب این میزان تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان به بیش از یک میلیون و 112 هزار انشعاب رسیده است.

علوی، با بیان اینکه گازرسانی به تمامی شهرها در سالجاری محقق شد، اتمام فعالیت‌های گازرسانی در روستاها را در آینده نزدیک نوید داد و گفت: با سبز شدن استان اصفهان از نظر گازرسانی، بخش قابل ملاحظه ای از مراجعات به منظور نصب انشعابات طی سالجاری کاهش یافت.

این مقام مسئول اظهارکرد: از این تعداد انشعاب گاز طبیعی طی سالجاری، بیش از 5هزار و 358 انشعاب از جنس پلی اتیلن  و 6 هزار و 136 انشعاب نیز از نوع فولادی در سطح شهر ها و روستاهای استان نصب شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه بیش از50 درصد انشعاب های نصب شده مربوط به روستاهای سطح استان بوده است، خاطرنشان کرد: شهرهای انارک و روستاهای چوپانان و چاه ملک نیز به ترتیب دارای بیشترین تعداد انشعاب گاز نصب شده طی سال جاری هستند.

سید مصطفی علوی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان پس از توسعه گازرسانی به تمامی بخش های استان در پی تسریع و تسهیل ارایه خدمات با استفاده از سامانه‌های خدمات غیر حضوری و ارتقاء سطح کیفی ارایه خدمات به مشترکین می باشد که بحمدالله در این حوزه نیز گام های موثری را برداشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها