موج
کدخبر : ۳۶۹۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369813

کلیم الله وثوقی:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـل گفت: با تلاش راهداران راه ۲۶۲ روستای استان برف روبی و بازگشائی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیـل در بازدید از محور نیر_سراب و گردنه صائین گفت: راه ۲۳۰ روستا در شهرستان های گرمی، خلخال، کوثر، اردبیل، مشکین شهر و نیر مسدود است و اکیپ های راهداری با همه توان در حال بازگشایی این راه ها هستند.

وی فعالیت ۸۰ اکیپ‌ راهداری زمستانی در محور‌های مواصلاتی استان اردبیل را عنوان کرد و افزود: درحال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آن ها جریان دارد.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل ونقل استان اردبیل با بیان اینکه شهرستان های نیر و نمین با ۳۰ سانتی متر و اردبیل و خلخال با ۲۰ سانتی متر بیشترین بارش ها را داشته اند افزود: ۶ هزارو ۸۰۰ کیلومتر باند برف روبی انجام و ۲۰۱ نفر راهدار با ۱۱۷ دستگاه ماشین آلات در این برف مشغول خدمات رسانی به مردم عزیز بودند.

وثوقی تصریح کرد: در طرح زمستانی امسال ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در گردنه ها، محورها و راهدارخانه های استان با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین مستقر شده اند.

وی ذخیره سازی ۲۸ هزار تن مخلوط شن و نمک جهت انجام عملیات برف روبی را بیان کرد و از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها