موج
کدخبر : ۳۶۹۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369237

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر:

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر اظهار داشت: یاد ونام شهدا زینت بخش محافل هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمد کریمیان در آخرین جلسه شورای اداری خمینی شهر از نامهربانی به بسیجیان سخن گفت و خاطر نشان کرد: از هیات امنای مساجد انتظار می رود در مسجدی که نماز برگزار می شود یاد و نام شهدا نیز زینت بخش محفل و نماز آن مسجد باشد چرا که امنیت و اقتدار امروز را مدیون و مرهون خون شهدا هستیم.

وی یادآور شد: مردم ما با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند و برخی مناطق دارای معضلات فراوانی هستند و انتظار می رود که قرارگاه های طرح کرامت به صورت واحد، مشکلات فرهنگی و معیشتی را مورد بررسی قرار داده و در رفع آن کوشا بود.

این مقام مسئول تاکید کرد: مسئولان ادارات آستین همت بالا بزنند و در حل مشکلات مردم کوشا باشند و برنامه های فرهنگی را در مناطق پر آسیب اجرا نمایند.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر از زحمات خواهران بسیج قرارگاه های سلامت سخن گفت و افزود: بسیجیان گوش شنوای دردهای مردم هستند و با هرگونه مشکلی که روبروشوند میدان را خالی نمی کنند و خالصانه در تمام برنامه هایی که حضور آنان لازم است آماده خدمت رسانی هستند.

محمد کریمیان از ضعیف بودن زیر ساخت های پایگاه بسیج شهرستان خبر داد و گفت: لازم است پایگاه های بسیج تقویت شوند چرا که بسیجیان نوکر ولایت و نظام هستند و از اندک امکاناتی برخوردار نیستند؛ بسیجیانی که بدون هیچ چشمداشت و دریافت حقوقی بزرگترین کارها و خدمات به محرومان را انجام می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها