موج
کدخبر : ۳۶۹۰۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369053

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 13 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز گذشته تعداد 13 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 9  نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی گفت: در شبانه روز گذشته ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۹ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 91 سال و حداقل سن 20 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 3 بیمار جدیدی بستری شده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 60 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 46 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 14 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 7 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 138 هزار و 900 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 765 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها