موج
کدخبر : ۳۶۹۰۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369015

علیرضا بصیری:

فرماندار شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: اقشار محروم نیازمند یاریگر دست کمک دهندگان هستند که با انجام کمک های مومنانه خشنودی را به خانواده های بی بضاعت هدیه کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بصیری در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر  در سال 99 گفت: در این اوضاع اقتصادی و شرایطی که به وجود آمده ، رافت و مهربانی مسئولان با مردم می تواند باری از غم های آنان بردارد.

وی اذعان کرد: بسیج از ظرفیت بالایی برخوردار است و می توان با همیاری بسیج و کسبه در توزیع کمک های مومنانه ، خشنودی رابه خانواده های بی بضاعت هدیه  کنیم، محله های محروم شهرستان  و اقشار کم برخوردار ، نیازمند دست یاریگر کمک دهندگان هستند، که در این امر بسیج و سپاه ناحیه خمینی شهر اقدامات خداپسندانه ای انجام داده اند.

این مقام مسئول ابراز کرد: مردم تحت فشار شدید اقتصادی هستند و باید عزم جدی جهت ساماندهی اوضاع صورت پذیرد؛ هیچ کاسبی حق ندارد در ازای خرید مشتری او را مجبور به خرید جنس دیگری کند.

فرماندار شهرستان به رییس اداره صنعت و معدن تاکید کرد: مایحتاج مردم در شب عید را به هر صورتی که می شود فراهم کنند و تعزیرات حکومتی محکم وارد میدان شود و نظارت ها به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

وی از برنامه ریزی مطلوب بهداشت و درمان کشور سخن گفت و افزود: ویروس کرونا در حال جهش یافتن است و مردم باید قوانین بهداشتی را رعایت کنند و چون این بیماری به سنین پایین ورود پیدا کرده است لذا خانواده ها ملزمند از فرزندان خود مراقبت بیشتری به عمل آورند.

علیرضا بصیری از مردم درخواست کرد: دقت لازم در برنامه های نوروزی را داشته باشند که  موجب افزایش موج بعدی کرونا نگردد؛  همچنین سفر به شهرهای قرمز جایز نیست و سفربه شهرهای زرد و آبی با رعایت اصول بهداشتی بلامانع است‌.

این مقام مسئول به ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و گفت: لازم است افراد موثری که می توانند در عرصه خدمت وارد شده ثبت نام کنندتا انتخابات پرشوری داشته باشیم و دستگاه ها له یا علیه جریان و افرادی ورود پیدا نکنند.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در پایان با نزدیک شدن به سالروز شهادت شهید باکری روز شهردار را به شهرداران شهرهای شهرستان تبریک گفت.

شورای خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها