موج
کدخبر : ۳۶۸۱۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368133

شهرام محمدی:

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل گفت: ۷۵ واحد تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۳۵ درصد در حال احداث است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام محمدی ، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۷۵ طرح در حوزه دام و طیور در شهرستان مشگین شهر درحال احداث می باشد که بالای ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی اظهار داشت: شهرستان مشگین شهر یکی از شهرهای پیشرو در طرح های کشاورزی و دامپروی است به طوری که در حال حاضر ۱۸ مورد پرواربندی بره به ظرفیت 4 هزار و ۷۰۰ راس در حال ساخت است که بالای ۳۵درصد پیشرفت فیزیکی هستند.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل افزود: ۷ واحد گوسفند با ظرفیت 2 هزار و ۸۰۰ راس مولد و ۱۸ واحد گاو شیری به ظرفیت ۹۱۷ راس مولد در حال ساخت هستند که پیشرفت فیزیکی بالای ۳۵ درصد دارند.

محمدی تصریح کرد: ۱۳ واحد گوساله پرواری به ظرفیت هزار و ۷۰۰ راس و ۱۴ واحد مرغداری گوشتی به ظرفیت ۳۱۰ هزار قطعه با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال ساخت است که در آینده نزدیک بهره برداری از این واحد خواهیم شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل شهرستان مشگین شهر در حوزه پرورش ماهی نیز سرمایه گذاری های مناسبی انجام شده است به طوری که ۴ واحد پرورش ماهی سردآبی با ظرفیت مجموعا ۱۱۰ تن درحال ساخت است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل گفت: حمایت از سرمایه گذاری و تولید پایدار و ایجاد اشتغال از اولویت های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع است و برنامه ریزی های مناسب انجام شده تا بتوانیم به این اهداف دست یابیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها