موج
کدخبر : ۳۶۷۶۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367691

جمیل صادقی فر خبر داد:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: شهرستان دهلران یک قدم تا شرایط قرمز فاصله دارد .

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،جمیل صادقی فر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام افزود: لزوم استفاده از ماسک، کاهش ترددهای غیرضروری و اجتناب از حضور در تجمعات بخصوص در فضاهای بسته و فاقد تهویه بیش از هر زمان دیگری ضرورت دارد.

وی ادامه داد:از همه مردم تقاضا می شود با رعایت پروتکل های بهداشتی، در راه کنترل کرونا و جلوگیری از انتشار آن در سطح استان احساس مسئولیت کنند.

وی با بیان اینکه ۱۲ مورد از نمونه‌های ارسالی به مرکز برای تشخیص کرونای جهش یافته مورد تایید قرار گرفت که با احتساب ۲ مورد قبلی، تعداد مبتلایان این ویروس در شهرستان دهلران به ۱۴مورد افزایش یافته است،اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان کرونای جهش یافته انگلیسی در دهلران، این شهرستان از وضعیت زرد در وضعیت نارنجی قرار گرفت.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از 68 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس اما بدون مورد فوتی خبر داد وتصریح کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون 25 هزارو 873 نفر به این ویروس مبتلا شده است.

صادقی فر با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۸ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است،خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان نداشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه ۶۶۴ نفر می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها