موج
کدخبر : ۳۶۷۲۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367293

رستم زاد خبر داد:

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت:امروز خبری مبنی بر ابتلای ۱۶ نفر در شهرستان دهلران به ویروس جهش یافته انگلیسی در فضای مجازی منتشر شده که دانشگاه علوم پزشکی ایلام این مسئله را تکذیب می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، محبوب رستم زاد افزود: اصل و اساس این خبر این است که از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران، از تعداد ۱۶نفر از افراد مشکوک به ویروس جهش یافته انگلیسی نمونه گیری شده و به مرکز کشور جهت تشخیص و شناسایی ارسال شده است.

وی اظهار داشت: این نمونه‌ها هم اکنون به مرکز کشور ارسال شده و طی امروز و یا فردا این نمونه‌ها مورد آزمایش قرار خواهند گرفت و متعاقباً نتیجه این نمونه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اطلاع داده خواهد شد.

رئیس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام تصریح کرد:اخیراً چندین مورد نمونه مشکوک به ویروس جهش یافته انگلیسی در این شهرستان گرفته شد و از طریق دانشگاه علوم پزشکی برای تشخیص به مرکز کشور ارسال گردید که حاصل آن ابتلای دو نفر در این شهرستان به ویروس جهش یافته انگلیسی بود که به عموم مردم شریف استان اطلاع رسانی شده است.

 رستم زاد خاطرنشان کرد: مردم در راستای پیشگیری از ابتلا و شیوع این ویروس جهش یافته و خطرناک؛ نهایت دقت را در رعایت پروتکل های بهداشتی به کار گیرند تا گرفتار این ویروس نشویم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها