موج
کدخبر : ۳۶۶۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366433

آئین بهره‌برداری از پنج طرح تعاونی با اشتغالزایی ۲۴۰ نفر درقم روز سه‌شنبه با سخنرانی ویدیوکنفرانسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، افتتاح این طرح‌ها ،همزمان با بهره‌برداری نمادین ۲۸۶ طرح تعاونی با اشتغالزایی بیش از ۸ هزار و ۳۰۰ نفر درکشور صورت گرفت.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم درحاشیه این مراسم اظهار کرد: در استان قم هزار و ۱۰۵ شرکت تعاونی با حضور ۷۸ هزار و ۲۱۴ نفر فعال است.

مصطفی کاویانی اضافه کرد: حجم سرمایه‌گذاری در بخش تعاونی‌های قم ۹۹۷ میلیارد ریال می‌باشد که سبب ایجاد۲۴ هزار و ۲۰۱ نفر در این استان شده است.

وی با اشاره به ۵ طرح تعاونی افتتاح شده درقم  ادامه داد: شرکت تعاونی مرغداری۵۲۸ قم با ایجاد ۱۰ فرصت شغلی و تولید سالانه ۱۶۰ تن محصول با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال یکی از این طرح‌هاست.

کاویانی عنوان کرد: شرکت مرغداری غنچه طلایی با ۸ فرصت شغلی جدید در زمینه بسته بندی مرغ و تولید سالانه ۱۹۵ تن محصول با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد ریالی طرح دیگری است که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم ابراز داشت: شرکت تعاونی شجاع آوران نویس با ایجاد ۷ اشتغال جدید در بخش بسته‌بندی مرغ با تولید سالانه ۱۸۰ تن محصول و سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال طرح دیگری اشتغالزایی این استان است.

کاویانی یادآور شد: شرکت تعاونی نانو بتن امین با ۱۵ اشتغال جدید در زمینه تولید پلی کربوکسیلات، بتن با ظرفیت تولید سالانه ۳ هزار تن محصول با سرمایه گذاری اولیه ۲۰۰ میلیارد ریال چهارمین طرحی بود که امروز به بهره برداری رسید.

وی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان قم با اشتغال مستقیم ۲۰۰ نفر و اشتغال غیر مستقیم هزار و ۲۰۰ تن را طرح دیگر به بهره‌برداری رسیده قم بیان کرد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این طرح ۸۰۰ میلیارد ریال است و روزانه ۲۰۰ راس دام و ۱۰۰ راس دام سنگین در هر شیفت کاری را ذبح خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها