موج
کدخبر : ۳۶۶۴۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366407

کلیم الله وثوقی خبر داد:

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از تجدید خط کشی هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، کلیم الله وثوقی ، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از تجدید خط کشی هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل و جلوگیری از 507 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه را از دیگر اقدامات راهداران دانست و ضمن قدردانی از حمایت های دستگاه قضائی افزود: حفاظت و صیانت از راه و حریم آن خط قرمز راهداری است.

وی بیان کرد: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی 85 پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اعتباری بالغ بر هزار و 500 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت ۸۷ شرکت حمل و نقل کالا با ۷ هزارو ۸۰۰ دستگاه ناوگان باری و 11 هزارو 400 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل استان خبر داد و گفت: 251 هزار تن کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار به کشورهای آذربایجان ،روسیه ،گرجستان و حوزه قفقاز صادر شده است.

وثوقی با اشاره به وضعیت مطلوب حمل ونقل کالا و مسافر استان تصریح کرد: با تلاش رانندگان و فعالان بخش حمل ونقل 3 میلیون و 507 هزار تن کالا در استان اردبیل در 10 ماه گذشته جابجا شده و 246 هزارو 316 برگ بارنامه نیز صادر شده است.

او با اشاره به جابجائی بیش از یک میلیون نفر مسافر در استان اردبیل افزود: هزار و 110 دستگاه ناوگان مسافری با 54 شرکت حمل ونقل و 2 هزار و 600 راننده پرتلاش درحال خدمات رسانی به مردم عزیز هستند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها