موج
کدخبر : ۳۶۶۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366388

عزت اله ضربی خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از بهره مندی ۱۹۲ هزار و ۳۷۵ نفر در طرح ناظران سلامت جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۵ هزار و ۱۸ نفر/ روز نیروی جوان و داوطلب این جمعیت از اول آذرماه تاکنون در طرح ناظران سلامت مشارکت داشته اند که ۲ هزار و ۷۸۹ نفر/ روز از آن ها برادر و ۲ هزار و ۲۲۹ نفر/ روز از آن ها خواهر بوده اند.

وی با بیان اینکه این افراد در قالب ۲ هزار و ۴۸۵ تیم/ روز در ۱۰ شعبه شهرستانی فعالیت داشته اند، اظهار کرد: تاکنون در طرح ناظران سلامت ۶۲ هزار و ۱۹۰ اماکن توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این طرح با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اجرا می شود، اضافه کرد: اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح علاوه بر ارزیابی و نظارت بر اماکن و مراکز خدمات مردمی در آموزش، توزیع اقلام بهداشتی، توصیه و ارشاد به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک نیز مشارکت دارند.

ضربی با اشاره به اینکه تاکنون ۳ هزار و ۳۱۹ نفر/ ساعت با تیم های مراقبتی در این طرح مشارکت داشته اند، ادامه داد: در این مدت هزار و ۳۶۰ نفر/ ساعت نیز توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با تیم های حمایتی مشارکت انجام گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها