موج
کدخبر : ۳۶۶۲۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366207

سید اکبر بنی طبا اعلام کرد؛

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان بیان داشت: شبکه آب آشامیدنی اصفهان کاملا سالم و بهداشتی است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید اکبر بنی طبا در پاسخ به شایعات و شبهات منتشر شده در بعضی از شبکه های مجازی در خصوص آلودگی آب شرب شهر اصفهان گفت: هیچ گونه آلودگی میکروبی و ویروسی در شبکه توزیع آب اصفهان مشاهده نگردیده و آب شبکه کاملا سالم و بهداشتی در اختیار مشترکین قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به نمونه برداری های میکروبی و کلر سنجی روزانه از شبکه توزیع شهر اصفهان و انجام حدود ۲۰۰ مورد آزمون میکروبی و ۶۰۰ مورد کلر سنجی توسط آزمایشگاه مرکزی ستاد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ماه ، هیچ گونه آلودگی میکروبی و ویروسی در شبکه توزیع آب اصفهان مشاهده نگردیده و آب شبکه کاملا سالم و بهداشتی در اختیار مشترکین قرار می گیرد.

بنی طبا ادامه داد: کارشناسان مرکز بهداشت اصفهان به عنوان ناظر بر امر سلامت آب شرب،  روزانه کیفیت شبکه آب اصفهان  را  پایش و کنترل کیفی می نمایند و هیچ گزارشی در خصوص آلودگی آب شرب اعلام نگردیده است.

این مقام مسئول گفت: آب شرب شهر اصفهان توسط تصفیه خانه آب بابا شیخعلی تامین می گردد که آب تولیدی پس از مراحل کامل تصفیه و انجام گندزدایی توسط سامانه های کلر زنی و ازن زنی  و حذف کلیه عوامل بیماری زا وارد شبکه توزیع می گردد.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفا استان اصفهان تاکید کرد: با توجه به گذراندن فرآیندهای تصفیه و میزان کلر باقیمانده در رنج استاندارد ، امکان وجود هیچ گونه عامل میکروبی و ویروسی در شبکه آب شهر اصفهان وجود ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها