موج
کدخبر : ۳۶۶۱۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366112

۱۸۵ بیمار تازه مبتلا به کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی مازندران بستری و ۹ نفر نیز فوت شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، براساس اعلام روسای دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل، شبانه روز گذشته با شناسایی ۱۸۵ بیمار با تشخیص احتمالی کرونا در مازندران، شمار بستری شدگان این بیماری در مراکز درمانی هم اکنون به هزار و سه تن رسید.

در حال حاضر ۲۰۴ بیمار مبتلا به بیماری کرونا به دلیل شرایط بالینی نامناسب در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۱ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : ۲۴ساعت گذشته ۱۵۱ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و۱۸۰ نفر ترخیص شدند.

سید عباس موسوی افزود : اکنون ۸۰۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

وی گفت: ۱۶۹بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۶ نفر ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۳۴ بیمار کرونایی جدید ۲۴ساعت گذشته در ۴بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۴۱ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۹۸نفر اعلام کرد و افزود: ۳۵ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

وی گفت : ۳ نفر ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها