موج
کدخبر : ۳۶۵۷۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365719

سردار جلیل بابازاده خبر داد:

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۱۰۰ هزار دانش آموز اردبیل در اردوی مجازی راهیان نور شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار جلیل بابازاده ، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در  نشست هماهنگی راهیان نور استان با بیان اینکه کاروان‌های راهیان نور در فضای مجازی برگزار می‌شود گفت: در این اردو حدود 100 هزار دانش‌آموز برای شرکت اعلام حضور کرده‌اند.

وی با بیان اینکه  کاروان‌های مجازی راهیان نور دانش آموزان استان اردبیل روز‌های پنجم، ششم، نهم و دهم اسفندماه در شبکه آموزشی شاد آموزش و پرورش استان برگزار می‌شود، افزود: انتقال و تببین رشادت‌های دوران دفاع مقدس به نسل جوان، در آنان امید و انگیزه ایجاد کرده و در تربیت جوانان در تراز انقلاب اسلامی تأثیرگذار است و  مسئولان کشوری و استانی به راهیان نور توجه لازم را داشته باشند و در این‌ باره غفلت نکنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه دشمن می‌خواهد تفکر خودش را با پهنای باندی که در اختیار دانش‌آموزان می‌گذارد در جامعه حاکم کند، افزود: با برنامه‌های مکتبی و اعتقادی نباید گذاشت فکر و ذهن دانش‌آموزان ما مورد تاراج هجمه‌های فکری استکبار جهانی و غرب قرار بگیرد.

سردار بابازاده تصریح کرد: این اردو گنجینه پرافتخار و نورانی است که ما می‌خواهیم در قالب آن فرهنگ هشت سال دفاع مقدس را به نسل جدید  تشریح و تبیین کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها