موج
کدخبر : ۳۶۵۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365551

گفت و گوی کارگردان مستند علامه محمدتقی مصباح یزدی با خبرگزاری موج یزد؛

کارگردان مستند ذو شهادتین درباره مرحوم علامه مصباح یزدی گفت: مستند ذو شهادتین به ابعاد شخصیتی و علمی مرحوم علامه محمدتقی مصباح یزدی پرداخته است.

سعید صدیقی مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد و کارگردان مستند مرحوم علامه محمد تقی مصباح یزدی با عنوان ذو شهادتین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج یزد، گفت: مستند ذو شهادتین به ابعاد شخصیتی و علمی مرحوم علامه مصباح یزدی پرداخته است.

به گفته ی صدیقی، این مستند 34 دقیقه ای به مناسبت چهلمین روز در گذشت مرحوم علامه محمد تقی مصباح یزدی و به همت واحد روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد ساخته شد.

وی افزود: آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد و مسئولان حوزوی استان نظرات خود را در این مستند درباره شخصیت و اقدامات علمی مرحوم علامه محمد تقی مصباح یزدی بیان کردند.

صدیقی درباره هدف ساخت این مستند توضیح داد: ضرورت شناساندن ایشان در فضای مجازی ما را بر آن داشت تا مستند ذوشهادتین با هدف شناساندن شخصیت و اقدامات علمی و حمایتی از جوانان و جامعه نخبگان، عمار انقلاب مرحوم علامه محمد تقی مصباح یزدی به نسل جوان و نخبگان ساخته شود.

وی در خصوص شخصیت و اقدامات موثر مرحوم علامه محمد تقی مصباح یزدی گفت: جایگاه ایشان در نظریه پردازی برای جامعه و انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار بود و بعد از شهادت شهید مطهری که خلا بزرگی در حوزه اندیشه اسلامی احساس میشد فعالیت های روشنگرانه مرحوم مصباح یزدی بود که توانست این خلا را پر کند.

صدیقی عنوان کرد: مرحوم مصباح یزدی با شیوه های مختلف مانند سخنرانی، درس اخلاق،تالیف 120 جلد کتاب و فعالیت های تشکیلاتی در موسسه امام خمینی(ره)، حوزه علمیه و طرح های ولایت توانست نقش موثری در ترویج اندیشه اسلامی و مقابله با تفکرات التقاطی داشته باشد.

کارگردان مستند ذوشهادتین با بیان اینکه علاقه مندان می توانند با مراجعه به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد این مستند را دریافت کنند، گفت: روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد آمادگی دارد برای ساخت این نوع مستندها با نهادها و افرادی که علاقمند هستند همکاری کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها