موج
کدخبر : ۳۶۵۴۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365451

شهرام حبیب زاده خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمان استان اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته 3 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان فوت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 30 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری و ۳ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

وی افزود: طی این مدت ۲4 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص و ۳ بیمار کرونایی طی این مدت در مراکز درمانی استان اردبیل فوت کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 30 بیمار جدید، 20 بیمار در اردبیل، 1 بیمار در پارس آباد، 3 بیمار در مشگین شهر، 1 بیمار در گرمی، 1 بیمار در گرمی و 4 بیمار در خلخال بستری شده اند.

حبیب زاده افزود: در حال حاضر ۱۶5 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۴3 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

وی گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای پارس آباد، بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها