موج
کدخبر : ۳۶۵۳۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365310

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مسیر راهپیمایی خودرویی یوم الله 22 بهمن در شهر کرمانشاه از میدان آزادی تا میدان فروسی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، عباس سروری در نشست خبری ایام اله دهه فجر در کرمانشاه با بیان اینکه دهه فجر و ۲۲ بهمن امسال با توجه به شیوع کرونایی امکان راهپیمایی طبق روال هر سال وجود ندارد، گفت: بر این اساس تصمیم گرفته شده این مراسم به شکل موتوری، خودرویی و دوچرخه سواری برگزار شود.

وی اظهار کرد: مراسم راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن در کرمانشاه  از ساعت ۱۰ صبح این روز از میدان آزادی آغاز و تا میدان فروسی ادامه خواهد داشت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در همه شهرستانهای استان کرمانشاه راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی برگزار می شود، گفت: این ویژه برنامه در شهرستان‌ها از ساعت ۱۰ صبح شروع می‌شود.

سروری با بیان اینکه باید خودروهای شرکت کننده در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن نمادهایی از پرچم جمهوری اسلامی، پوستر و تراکت به همراه داشته باشند تا مشخص شود راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن است، گفت: در ابتدای مسیر نیز توزیع این اقلام را بین خوردروها خواهیم داشت.

وی با اشاره به تدارک مسابقه‌ای برای خودروهای شرکت کننده در مراسم، گفت: به ۴۲ خودرویی که بهترین تزیین متناسب با سالروز پیروزی انقلاب را داشته باشند ،جوایز نقدی از سوی روابط عمومی پالایشگاه نفت کرمانشاه اهداء خواهد شد.

وی با دعوت از مردم انقلابی و ولایتمدار کرمانشاه برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن، افزود: مردم استان با حضور خود در این راهپیمایی بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام و با آرمان های امام(ره) و منویات مقام معظم رهبری تجدید میثاق خواهند کرد.

سروری اضافه کرد: در پایان ویژه برنامه ای هم با حضور محدود مردم با رعایت فاصله گذاری و شیوه نامه‌های بهداشتی در چهارراه بسیج  کرمانشاه با سخنرانی دکتر حشمت الله قنبری از اساتید برجسته دانشگاهی  برگزار خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه اشاره‌ای هم به نورافشانی آسمان کرمانشاه راس ساعت ۲۱ شب ۲۱ بهمن داشت و گفت: همزمان با طنین انداز شدن گلبانگ الله اکبر سه نقطه از شهر کرمانشاه شامل پارک شیرین، پارک کوهستان و میدان غدیر نورافشانی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها