موج
کدخبر : ۳۶۵۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365185

حمیدرضا رشیدی نژاد:

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: توزیع واکسن کرونا از اواخر هفته جاری با اولویت بندی در این استان آغاز می شود و با توزیع آن امیدواریم به سرعت ویروس از بین برود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، حمیدرضا رشیدی‌نژاد، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در نشست هم اندیشی طرح شهید سلیمانی افزود:  استان کرمان باید شاگرد اول طرح شهید سلیمانی شود که برای تحقق این مهم  محورهایی تعیین شد و فعالیت ستاد کرونا و دانشگاه علوم پزشکی بر اجرای این طرح متمرکز و هفتگی جلسات آن برگزار می شود.

وی باتشریح ابعاد و عملکرد این طرح در استان  اظهار کرد: 3000 تیم‌ برای اجرای این طرح در استان تشکیل شده که بخش‌های مختلف جامعه در اجرای آن همکاری دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، با بیان برکات و خدمات انجام شده در طرح شهید سلیمانی افزود :در پیک آذر و آبان کل آمار قطعی بستری 806 نفر بود که اکنون به 110 مورد رسیده و کل فوتی‌ ها در پیک آبان و آذر 198 نفر بوده که اکنون به 15 رسیده است.

وی با ابراز نگرانی از کم شدن حساسیت ها در رعایت پروتکل های بهداشتی افزود: حساسیت‌ها نباید کم شود و تا باید ریشه‌کن شدن کامل این بیماری پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها