موج
کدخبر : ۳۶۵۱۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365180

در ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

فاز اول پروژه گازرسانی به روستای طزرجان از توابع شهرستان تفت در استان یزد در ایام ا... دهه فجر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در این مراسم محمدعلی طالبی استاندار یزد با اشاره به تعدد بهره برداری و کلنگ زنی از پروژه های گازرسانی در سطح استان یزد و ایام ا... دهه فجر گفت: مجموعه این فعالیت ها نشان می دهد شرکت گاز در حوزه گازرسانی به اقصی نقاط استان فعالیت قابل ملاحضه ای داشته و علی رغم مشکلات بودجه ای، جریان سازندگی در این حوزه همچنان با قدرت ادامه دارد که این امر از طرفی نشان دهنده عزم جدی گاز یزد در راستای خدمات رسانی و توسعه زیرساخت های گازرسانی در سطح استان بوده و از طرف دیگر نشان دهنده توجه دولت خدمتگذار به این مبحث در کنار نگاه ویژه به سایر حوزه ها در سطح کشور دارد.

محمد علی طالبی در ادامه افزود: با توجه به اتمام گازرسانی به شهرهای استان، تمرکز اصلی شرکت گاز بر روی گازرسانی به صنایع و به طور خاص روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته معطوف گشته که طی مشاهدات صورت گرفته در بازدید های مختلف، شاهد سختی ها و موانع موجود در کار بوده ایم ولیکن شرکت گاز با تمام توان در حال انجام پروژه های گازرسانی است که این امر شایستگی قدردانی و تشکر دارد.

در بخش دیگری از این مراسم مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در تشریح فاز اول پروژه گازرسانی به روستای طزرجان گفت: این پروژه با صرف اعتباری معادل 113 میلیارد ریال و اجرای 24 کیلومتر شبکه توزیع پلی اتیلن، 5 کیلومتر خط تغذیه فولادی و نصب 2 عدد ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت صورت پذیرفته که قابلیت نصب 500 عدد انشعاب را فراهم آورده است.

علی اکبر میدانشاهی پروژه مذکور را به دلیل کوهستانی بودن و موانع طبیعی و همچنین وجود معابر و کوچه هایی با عرض بسیار کم و به طور کلی از لحاظ صعوبت به عنوان یکی از سخت ترین پروژه های گازرسانی در استان نام برد که در دو فاز صورت خواهد پذیرفت و فاز اول آن در دهه فجر سال جاری به بهره برداری رسید و فاز دوم آن نیز در حال اجرا می باشد که با اتکا به پتانسیل بالای همکاران شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، انشاء ا... شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها