موج
کدخبر : ۳۶۵۱۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365132

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز از شهروندان خواست از سفر غیرضروری به محورهای کوهستانی استان البرز خودداری کنند و گفت: در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی همراه داشته باشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، گودرز محمودی گفت: طی دو روز گذشته بارش برف در محورهای کوهستانی استان به خصوص محور کرج-چالوس تداوم داشته است، گفت: به همین دلیل طی این مدت شاهد وقوع چندین بهمن در این محور بوده ایم که توسط نیروهای راهداری پاکسازی شده است.

محمودی افزود: ساعت هفت صبح امروز یکشنبه ۱۹ بهمن هم شاهد ریزش بهمن در محدوده پیچ آیینه محور کرج-چالوس بودیم که توسط نیروهای راهداری پاکسازی شد.

این مسئول تأکید کرد: شهروندان از سفر غیرضروری به محورهای کوهستانی استان البرز خودداری کنند و در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و ... به همراه داشته باشید.

محمودی با اشاره به استقرار ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در محورهای استان با استفاده از ۲۰۰ نیروی راهدار در قالب ۱۳ راهدارخانه ثابت و سیار خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور به موقع همکاران راهدار در همه محورها و کمک پلیس، هلال احمر و اورژانس همه محورها باز است و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها