موج
کدخبر : ۳۶۴۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364846

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت

در مراسمی با حضور رازجویان معاون عمرانی استانداری مازندران، حسینی جو فرماندار ویژه تنکابن، حجت الاسلام هدایتی امام جمعه شهرستان تنکابن، فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از پروژه های برق شهرستان تنکابن بهره برداری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کیوان فرح زاد در این باره اظهار داشت: ساختمان جدید کارگاه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال، برق رسانی به روستاهای بدون برق لیه و کاوه ملک با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و۷۰۰ میلیون ریال و اصلاح و تقویت ولتاژ شبکه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال، هوشمندسازی مراکز اتفاقات شبکه  (هما) با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون از اهم پروژه های شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در شهرستان تنکابن است.

وی با قدردانی از همراهی مردم در مدیریت مصرف برق و گاز در تأمین سوخت نیروگاه های کشور، ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است که در خدمت رسانی به مردم توان خود را به کار گیریم.

امام جمعه شهرستان تنکابن نیز ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام راحل و ایام الله دهه فجر گفت: تلاش خدمتگزاران انقلاب در این ایام به ثمر می نشیند که قابل تقدیر است.

فرماندار ویژه تنکابن هم از اقدامات مؤثر شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران قدردانی کرد و افزود: این شرکت در تمامی اوقات و به ویژه بحران ها همیشه پر تلاش حضور داشته است که درخواست انقلاب، امام راحل و رهبر انقلاب و شهدا از مسئولین توجه به این مهم است.

حسینی جو افزود: در حوزه تأمین و توزیع برق در غرب استان و به خصوص شهرستان تنکابن اقدامات ارزنده ای انجام شده است و هیچ درخواست مردمی در شرکت توزیع بی پاسخ نمانده است.

معاون عمرانی استانداری مازندران نیز در سخنانی اظهار داشت: در شرکت توزیع غرب مازندران همکاران علم را با عمل تلفیق کرده اند.

مهدی رازجویان افزود: زندگی امروز وابستگی شدید به برق دارد و ارتباط صنعت برق با زندگی روزمره زیاد شده به همین جهت صنعت برق باید صنعت به روزی باشد که خوشبختانه این اتفاق ارزنده در اینجا مشاهده می شود.

وی با اشاره به اینکه برق رسانی دو روستای سخت گذر کاوه ملک و لیه نیز کار ارزشمندی است، گفت: راه اندازی ساختمان جدید کارگاه ترانس نیز با بهره گیری از توان و تخصص همکاران صنعت برق برای استفاده از تجهیزات معیوب باعث صرفه جویی اقتصادی می شود.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها