موج
کدخبر : ۳۶۴۸۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364821

به یمن میلاد بانوی دو عالم صورت گرفت؛

در جریان برگزاری جشن میلاد بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س)، در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان از سراج الدین داوودی جوانترین خیر حوزه سلامت و بهداشت در جمع اصحاب رسانه حاضر در این مراسم تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در هیاهوی خبرهای بدی که در ایام کرونا به گوشمان می خورد، حضور عزیزانی که در حوزه سلامت از جان و دل هزینه می کنند، تلخی این ایام را برایمان تا حدی شیرین می کند. چه زیباست نام خیرین سلامت، مدافعان سلامت واژه هایی که انسانیت، از خود گذشتگی، عشق به هموطن را با خود یدک می کشند.

همانند سال های گذشته، ولی امسال بسیار کوچکتر اما با همان صمیمیت در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان در کنار هم جمع شدیم تا سالروز زمینی شدن این بانوی بزرگوار را در کنار هم جشن بگیریم، پس از مولودی، و اهدای هدیه هایی به بانوان خبرنگاری که نام زیبای فاطمه و زهرا زیبنده زندگی آنان است و تقدیر از دو پیشکسوت بانو، به سفارش شهردار محترم اصفهان از سراج الدین داوودی جوانترین خیر حوزه سلامت وبهداشت تقدیر به عمل آمد.

سراج الدین داوودی در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: علاقه به ساخت و ساز بنا را از پدر به ارث برده ام از سال 86 در کنار برادرم به صورت رسمی وارد این حرفه شدم و از سال 89 که همکاری خود را با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز کردم بیش از 100 ساختمان را  تحویل این دانشگاه داده ام، و در ساخت و ساز تمام آنها از بهترین مصالح و پایین ترین قیمت استفاده کردم.

وی ادامه داد: همچنین در کارهای دیگر مثل برنامه های روز پرستار و جشن بهورزی نیز بعنوان اسپانسر در خدمت کادر درمان بوده ام از دیگر مسائل نپرسید که هر چه مخفی تر بماند بهتر است.

این نیکوکار جوان در ادامه به طاقت فرسا بودن عملیات اجرای بعضی از پروژه ها اشاره کرد و گفت: بیشتر از 100 پروژه که من به سرانجام رساندم همه در مناطق صعب العبور بود و شما در نظر بگیرید در شهرهایی که فقط 6 ماه از سال می شود به سرانجام رساندن پروژه ها چقدر می تواند مشکل باشد.

وی در زمینه حمایت از اصحاب رسانه ای که درگیر این ویروس منحوس شده بودند، گفت: اول که همه دوستان مورد حمایت خداوند بزرگ قرار دارند ولی اگر کسی از طرف مدیر مجتمع فرهنگی مطبوعاتی به ما معرفی می گردید بلافاصله با مدیر بیمارستان امین تماس برقرار می کردیم و ایشان نیز با توجه با جایگاه والای خبرنگاران کمال همکاری را با اینجانب می کردند البته دوستانی را که مورد حمایت قرار گرفتند حتی من به چشم ندیده ام اما، همین امر اهمیت دارد که اصحاب رسانه با این رسالت سنگین سالم و سلامت باشند.

این خیر و نیکوکار جوان از رییس دانشگاه علوم پزشکی، خانم چنگیز برای همراهی و هم قدمی در به ثمر رسیدن پروژها در مناطق محروم قدردانی کرد و گفت: به طور مثال بخش روانپزشکی نوجوانان بیمارستان امین از آن پروژه هایی بود که در دوران اوج کرونا به ثمر رسید آن طور که در آن زمان هم مشکل منابع انسانی داشتیم که از ترس به سر کار خود نمی آمدند و هم مشکل مصالح که کمیاب شده بود ولی به سختی و با کمک ایشان این پروژه در موعد مقرر خود به سرانجام رسید.

داوودی از تمام مسئولینی که در این ایام به یاری خیرین شتافته اند تشکر کرد و از اندک مدیرانی که مسائل بی اهمیت را به چالشی بزرگ تبدیل می کنند اظهار گلایه مندی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها