موج
کدخبر : ۳۶۴۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364099

به مناسبت دهه فجر؛

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب اشاره به بهره برداری ۸۶ پروژه به مناسبت دهه فجر در شهرستان میناب، گفت: بخشی از پروژه های عمرانی و اقتصادی در روزهای دهه فجر و بخشی از آن به تناوب مناسبت ها تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجید سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت دهه فجر عنوان کرد: در شهرستان میناب همزمان با سایر نقاط کشور پروژه های خوبی برای افتتاح و بهره‌برداری در نظر گرفته شده است. 

وی با اشاره به اینکه ۸۶ پروژه با اعتبار ۶۶ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر در شهرستان میناب به بهره‌برداری خواهد رسید اظهار داشت: ۱۱۸ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان که بخشی در روزهای دهه فجر و بخشی از آن به تناوب مناسبت ها تا پایان سال جاری با حضور مسئولان کشوری و استانی بصورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری خواهد رسید. 

سلحشور با بیان اینکه برنامه های دهه فجر امسال با ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد، گفت: ۴۹ پروژه در بخش مرکزی و شهر میناب با اعتبار ۱۱۷ میلیارد و ۱۴۶ میلیون تومان، بخش بندزرک ۱۶ پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان، بخش توکهور ۱۳ پروژه ۲۴ میلیارد و ۶۹۸ میلیون تومان و بخش سندرک هشت پروژه ۳ میلیارد ۴۶۲ میلیون تومان را به خود اختصاص داده اند که آماده بهره‌برداری است. 

فرماندار ویژه میناب عنوان کرد: در فصل‌های توسعه و خدمات شهری ۹ پروژه با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان، توسعه و خدمات روستایی ۱۳ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان، کشاورزی، منابع طبیعی و شیلات ۲۶ پروژه با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان، بهداشت و درمان یک پروژه با اعتبار ۲ میلیارد تومان، صنعت، معدن و تجارت و شهرک های صنعتی ۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان، آموزش و پرورش عمومی ۱۴ پروژه با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان، حمل و نقل عمومی با مشارکت دهیاری ها پنج پروژه با اعتبار هشت میلیارد تومان، انرژی ۷ پروژه با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان، مسکن یک پروژه ۱۴۴ واحد مسکن مهر با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان، ورزش ۲ پروژه با اعتبار ۲ میلیارد تومان، منابع آب دو پروژه با اعتبار ۶ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید. 

سلحشور با اشاره به اینکه در فصل‌ بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری که شامل پروژه های تولیدی و خدماتی است ۱۴ پروژه با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری است اظهارداشت: از پروژه های دهه فجر ۱۴ پروژه اقتصادی و سرمایه‌گذاری که در بخش خصوصی شکل‌گرفته و ۷۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۶ میلیارد تومان در بخش دولتی و عمرانی است. 

وی با اشاره به وجود هفت پروژه شاخص در شهرستان میناب با اعتبار بیش از ۳۳ میلیارد تومان، افزود: افتتاح ۱۴۴ واحد مسکن مهر که تعاونی بنیان سازان آماده بهره برداری است که بیش از هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، دبستان ۱۲ کلاسه خیام هزار و ۶۷۵ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۷ میلیارد تومان، آبیاری نوین اراضی بخش مرکزی به مساحت ۲۸۳ هکتار با اعتبار ۴ میلیارد و ۴۷۲ میلیون تومان از پروژه های شاخص در شهرستان میناب است. 

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه همه مسئولان باید تلاش کنند تا کاستی ها برطرف شود، گفت: امیدواریم بتوانیم خدمت‌گذار خوبی برای مردم باشیم و تصویه خانه بزرگ شهر میناب نیز تا پایان سال جاری یا اوایل سال بعد به بهره‌برداری برسد. 

مجید سلحشور در پایان با بیان اینکه در تلاش هستیم تا نیمه اول سال آینده پروژه بیمارستان دوم میناب به صورت کامل به بهره‌برداری رسد، گفت: انتقاد لازمه پبشرفت و توسعه است و ما به دنبال آن هستیم مشارکت خود را با بسیج در انجام پروژه ها افزایش دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها