موج
کدخبر : ۳۶۴۰۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364045

استاندار کرمانشاه هشدار داد:

هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا هشدار داد: در آستانه سال جدید از مردم انتظار داریم که همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند زیرا در غیر اینصورت با پیک جدید بیماری کرونا مواجه خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور برگزار شد،  اظهار داشت: متاسفانه در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص افزایش شیب ملایم بسترها و بیماران سرپایی در استان ها گزارشاتی ارائه شد و یکی از این استان ها که با شیب ملایم بستریهای کرونا در کرمانشاه روبرو می باشد،  استان کرمانشاه است که  هر چند این شیب کم است اما این نگرانی وجود دارد که رشد و افزایش میزان بستری ها منجر به افزایش میزان فوتی ها شود.

وی بیان داشت: در آستانه سال جدید و شروع خریدهای نوروزی از مردم شریف استان انتظار داریم که همچنان مانند گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا با افزایش میزان بستری ها و فوتی ها روبرو نشویم و انشاءا.. سال جدید را بدون مشکل از لحاظ بیماری آغاز کنیم که این مهم مستلزم رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی است.

مقام عالی استان با اشاره به فعال شدن کسب و کارها و فعالیت های اقتصادی در آستانه سال جدید تصریح کرد: طبیعی است که در آستانه سال جدید کسب و کارها فعال می شوند و اگر این شیوه نامه ها رعایت نشوند با افزایش میزان بسترها و بیماران سرپایی روبرو خواهیم شد و با افزایش میزان بسترها با افزایش فوتی ها مواجه خواهیم شد لذا با افزایش فوتی ها مجبور خواهیم بود که مجدداً طرح محدودیت ها و ممنوعیت ها را نیز اجرای کنیم.

وی یادآور شد: با اجرای محدودیت ها و ممنوعیت ها شغل و کسب و کارها نیز دچار خسارت خواهند شد و این موضوع باعث می شود که در ایام خرید برای نوروز بعضی از شغل ها درآمد خود را از دست بدهند لذا رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی الزامی است.

استاندار کرمانشاه در خصوص اعمال محدودیت تردد در شهرستان های استان با وضعیت زرد گفت: در این شهرستان ها همچنان محدودیت منع تردد وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها