موج
کدخبر : ۳۶۳۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363722

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 9 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز گذشته تعداد 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 8 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته  ۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۸ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۲ نفر اهل توابع کاشان، ۱ نفر اهل بادرود، ۲ نفر اهل زواره و ۳ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 98 سال و حداقل سن 32 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده که اهل آران و بیدگل است.

مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 58 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 46 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 12 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 20 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 15 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد:  در شبانه روز گذشته ۳ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که ۱ مرد ۶۷ ساله و ۲ زن ۵۶ و ۶۶ ساله بودند، رخ داده است.

سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 124 هزار و 791 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 289 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها