موج
کدخبر : ۳۶۳۶۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363612

در پی مطالبات مردمی صورت پذیرفت؛

دادستان شهرستان عنبرآباد با اعلام این خبر گفت: ورود موج سرمای هوا و ایراد خسارت به باغداران و کشاورزان و استفاده از روش‌های غیر اصولی از جمله سوزاندن لاستیک که مضر به سلامت افراد می‌باشد، باعث آلودگی هوای شهرستان شده‌ است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، ابراهیم سلیمانی، دادستان شهرستان عنبرآباد در گفتگوبا خبرنگاران با توجه به آلودگی هوای چند روز اخیر شهرستان و مطالبات مردمی در این زمینه افزود: این امر مطالبه عمومی را در پی داشته است که با توجیه مسئولان ذیربط و اعلام جرم توسط اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان، در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از آن با ورود دادستانی پرونده ای تشکیل و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

وی به اقدامات انجام شده در این زمینه اشاره و خاطر نشان کرد : جهت توقف استفاده و توقیف آلات و ادواتی که در این خصوص استفاده  می‌شوند و مضر به سلامتی افراد می باشند، دستورات لازم صادر و متخلفین جهت پاسخگویی احضار شده‌اند.

دادستان شهرستان عنبرآباد با هشدار به متخلفان، گفت: در صورت مشاهده هرگونه فعل یا ترک فعل منجر به نقض حقوق عامه این مرجع به سرعت ورود و رسیدگی خواهد نمود.

با توجه به برودت هوا در شهرستان ، باغداران و کشاورزان منطقه برای حفاظت مزارع و باغات خود در طول شب اقدام به سوزاندن لاستیک می کنند که این موضوع باعث آلودگی شدید در شهرستان عنبرآباد شده است .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها