موج
کدخبر : ۳۶۳۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363533

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 14 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز اخیر تعداد 14 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 10 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته  در منطقه کاشان 14 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۳ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۲ نفر اهل آران و بیدگل، ۱ نفر اهل زواره و ۱۰ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 98 سال و حداقل سن 31 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده که اهل آران و بیدگل است.

مروجی افزود: در حال حاضر در مجموع 60 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 47 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 13 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 20 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 15 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: در شبانه روز گذشته۲ مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که دو زن ۷۱ و ۸۲ ساله بودند، رخ داده است.

سید علیرضا مروجی افزود: تاکنون 124 هزار و 395 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 281 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها