موج
کدخبر : ۳۶۲۹۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362970

فرماندار نوشهر خبر داد:

فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه محدودیت های کرونایی با قدرت بیشتری در نوشهر ادامه خواهد یافت، گفت: سلامت مردم خط قرمز ما است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سعید یزدانی در جلسه قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا ی این شهرستان که با حضور اعضای این قرارگاه برگزار شد، اظهار داشت: خط قرمز ما سلامت مردم است و مبنای کار همه دستگاه های اجرایی باید سلامت محور باشد و این موضوع باید به صورت جدی مورد توجه همه اعضا قرارگاه کرونا قرار گرفته و نسبت به‌ آن احساس مسئولیت داشته باشیم و همچنین همه دستگاههای اجرایی شهرستان، در اجرای تصمیمات قرارگاه کرونا باید اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به نقش ویژه تلاشگران عرصه سلامت و امنیت در شهرستان نوشهر، ادامه داد: کادر درمان و همچنین نیروهای راهور، انتظامی، سپاه، بسیج و... در این ایام در میدان جهاد جان بر کف در حال خدمت شبانه روزی به مردم هستند و تلاشها و زحمات فراوانی جهت قطع زنجیره شیوع این بیماری کردند که از این بابت قابل تحسین هستند و از مردم عزیز نیز درخواست می شود با رعایت پروتکل های بهداشتی یاریگر ما در قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونا باشند.

رئیس شورای تأمین شهرستان نوشهر تصریح کرد: شرایط خوب امروز ما عاملی برای کاهش مسئولیت ها و وظایفی قانونی و اخلاقی ما نسبت به مردم نیست و بازدیدهای کنترلی از صنوف، سخت گیری های کرونایی و همچنین کنترل مبادی ورودی شهر و شهرستان با همکاری بخشداران، شهرداران، ‌نیروی انتظامی، راهور، شبکه بهداشت، هلال احمر و... با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد تا بتوانیم به پیشگامی خود در مهار و کنترل این بیماری در راستای حفظ سلامت و جان مردم ادامه دهیم.

وی گفت: شهرستان نوشهر به دلیل وسعت زیاد و عدم نقطه متمرکز باعث شده که ما کنترل بسیار سخت گیرانه داشته و مکرر در حال سرکشی و بازدید از مناطق مختلف شهرستان هستیم و جدیت در برخورد با متخلفان کرونایی تا ریشه کن شدن این بیماری منحوس طبق قانون تداوم خواهد داشت و با ابطال برگه ترددهای قبلی، تردد خودروهای غیربومی به منطقه ممنوع و البته غیراز تردد‌های خیلی ضرور که آن هم بیشتر در حوزه بهداشت و درمان، مسائل حاد و اورژانسی و موارد بسیار ضروری دیگر که ناچار به رعایت قانون لحاظ شده است، غیربومیان نیز باید از تردد به داخل شهرها و مسافرت به شهرستان نوشهر پرهیز کنند تا مشمول جریمه های سنگین راهنمایی و رانندگی نشوند.

فرماندار نوشهر بیان کرد: سلامتی و جان مردم برای ما آنقدر ارزشمند و مهم است که از سپاه، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت، هلال احمر، شهرداران، بخشداران و دیگر ارگان‌ها خواسته ایم که با تمان توان در خدمت مردم شریف و عزیز شهرستان نوشهر تا زمان ریشه کن شدن این ویروس نامبارک همت مضاعف داشته باشند اما متأسفانه شاهد آن هستیم علی رغم تمام هشدارها، در بعضی از روستاها مراسم عزا و عروسی برگزار می شود و بنابراین از بخشداران دو بخش کجور و مرکزی درخواست می شود با هماهنگی مجدد با دهیاران، این چالش را کنترل کنند و در صورت عدم همکاری، دهیاران متخلف را به شورای تخلفات این نهاد معرفی شوند.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها