موج
کدخبر : ۳۶۲۷۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362765

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام در استان اصفهان از آغاز برگزاری جشن نیکوکاری کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: امسال با توجه به شرایط ویژه ناشی از همه گیری ویروس کرونا برگزاری جشن نیکوکاری زودتر از موعد سال های قبل و با تاکید بر روش های الکترونیکی آغاز شده است ولی بر اساس سنت هر ساله این نهاد پایگاه های فیزیکی جمع آوری کمک های مردمی نیز برپا خواهند شد.

وی اضافه کرد: فرآیند برگزاری جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری امسال کمیته امداد اصفهان با راه اندازی کد دستوری #۰۳۱*۱*۸۸۷۷* آغاز شد.

این مقام مسئول از آغاز فرآیند جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: کد دستوری #۰۳۱*۱*۸۸۷۷* از امروز اول بهمن ماه به طور ویژه برای این رویداد بزرگ، فعال شده و آماده دریافت کمک های مردم نیکوکار استان برای کمک به نیازمندان و مددجویان در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ است.

وی افزود: جشن نیکوکاری امسال هم مانند سال های قبل در سه روز سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم اسفندماه به ترتیب ویژه مدارس و دانش آموزان، سطح شهر و مصلی های نماز جمعه بر‌گزار شد.

زارع تاکید کرد: برپایی این پایگاه ها به شرایط مربوط به محدودیت های کرونایی و نظر مراجع ذی ربط وابسته است و در صورت غیرحضوری بودن مدارس در آن روزها از بستر نرم افزار آموزشی شاد برای ترویج فرهنگ خیر و احسان و جمع آوری کمک های اولیا و دانش آموزان استفاده می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان برنامه این نهاد در جشن نیکوکاری امسال را فراهم کردن بستر پرداخت عیدی به خانوارهای تحت حمایت به اندازه حداقل نیمی از کمک معیشت ماهیانه دریافتی آنها اعلام کرد و گفت: تحقق این هدف و شیرین شدن کام نیازمندان در نوروز ۱۴۰۰، به همت و تعاون مردم شریف استان وابسته خواهد بود.

کریم زارع در پایان یادآور شد: علاوه بر کد دستوری #۰۳۱*۱*۸۸۷۷* ، شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، پایگاه اینترنتی emdad.ir و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ نیز برای مشارکت در جشن نیکوکاری در اختیار مردم شریف استان اصفهان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها