موج
کدخبر : ۳۶۲۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362599

رماندار ویژه شهرستان میناب گفت: جذب سرمایه های مردمی و مشارکت خیرین از منابع قابل اعتماد و ارزشمند است و با دعوت از خیرین بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش حل می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجید سلحشور فرماندار ویژه شهرستان میناب  در شورای آموزش و پرورش شهرستان میناب عنوان کرد: برای اینکه بتوانیم دانش آموزان را مطابق با اصول تعلیم و تربیت اسلامی پرورش دهیم باید تمام مردم و نهادهابه آموزش و پرورش کمک کنند.

وی رسالت آموزش و پرورش را تعلیم و تربیت اسلامی دانست و گفت: تعالی جامعه و تربیت فرزندان این مرز و بوم که آماده خدمت برای آینده کشور می شوند از وظایف آموزش و پرورش است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه معلمان در تربیت و سرنوشت دانش آموزان نقش موثری دارند و بر تمامی رفتارها و عملکرد آنها تاثیر گذار هستند افزود: آموزش و پرورش بزرگترین خانواده است و تقربیا تمام افراد جامعه با آموزش و پرورش ارتباط دارند.

وی مشارکت والدین در آموزش و پرورش را مهم دانست و تصریح کرد: با تشکیل انجمن اولیا و مربیان می توان والدین را در تصمیم گیری مدرسه مشارکت داد.

سلحشور تصریح کرد: جذب سرمایه های مردمی و مشارکت خیرین از منابع قابل اعتماد و ارزشمند است و با دعوت از خیرین بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش حل می شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میناب بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش را اعتماد مردم دانست و افزود: نظارت بر مسائل آموزش وپرورش باعث جلب اعتماد بیشتر مردم به آموزش و پرورش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها