موج
کدخبر : ۳۶۲۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362430

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف بیش از یک هزار و ۵۱۷ میلیارد ریال از اراضی ملی در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ امیرسعید باقری گفت: ۱۷ مورد تعرض در زمین‌های ملی به مساحت ۲۸.۵ هکتار و ارزش بالغ بر یک هزار و۵۱۷ میلیارد ریال طی هفته گذشته در استان اصفهان رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.

وی افزود: بیش از ۴ هکتار این اراضی در شهرستان های لنجان، شهرضا و تیران و کرون واقع شده که در اجرای چهار فقره حکم قطعیت یافته قضایی با حضور عوامل یگان حفاظت اراضی استان و همکاری کلانتری این شهرستان‌ها بازپس‌گیری و به دولت بازگردانده شده است.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان با بیان اینکه ارزش این اراضی بالغ بر ۲۳۶ میلیارد ریال است عنوان کرد: علاوه بر عملیات اجرای احکام و رفع تصرف ، تمامی بناها و مستحدثات ایجاد شده بر روی این اراضی مورد تخریب واقع شد.

وی ادامه داد: در هفته گذشته از مجموع اراضی بازپس گیری شده ۱۳ فقره تعرض به اراضی ملی در شهرستان های فلاورجان، شهرضا، برخوار، نایین، کاشان، گلپایگان، نجف‌آباد، خمینی شهر و آران و بیدگل رفع تصرف فوری شد.

باقری ارزش این اراضی ملی را بالغ بر یک هزار و ۲۸۱ میلیارد ریال بیان داشت و گفت: مساحت این اراضی ۲۴.۵ هکتار بوده است که شهرستان آران و بیدگل با ۲۰ هکتار اراضی بیشترین میزان از رفع تصرف اراضی استان در یک هفته گذشته را به خود اختصاص داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها