موج
کدخبر : ۳۶۲۴۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362421

احمد اسکندری نسب :

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت : متاسفانه انتشار تقطیع شده بخشی از صحبت های استاندار بدون توجه به کل مطالب ارائه شده باعث بروز سو تفاهم و رنجش برخی از فرهنگیان شد.

 به گزارش خبرگزاری موج کرمان، احمد اسکندری نسب، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه علی زینی وند، استاندار کرمان توجه ویژه ای به آموزش و پرورش، فرهنگیان و دانش آموزان دارد، گفت: پیگیری مسائل و مشکلات آموزش و پرورش توسط شخص استاندارد در دو ماه اخیر، زمینه ساز ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی در شرایط کرونایی است. 

در پی پخش سخنانی از استاندار کرمان در فضای مجازی مبنی بر اینکه « حقوق یک فرماندار از حقوق یک معلم کمتر است» اظهار کرد: استاندار کرمان در جلسه شورای آموزش و پرورش 27 دیماه جاری حمایت قاطع از آموزش و پرورش و فرهنگیان داشته و گفته است: « دولت اتفاق بی نظیری را در حقوق و دستمزد فرهنگیان رقم زده است البته کم است، باید به نظر من بیشتر شود، معلمان اگر می خواهند انسان سازی، جامعه سازی و تمدن سازی کنند، باید بالا نشین در در همه ی قشرهای جامعه، هم به لحاظ حقوق، هم به لحاظ منزلت اجتماعی، جایگاه و همه ی جوانب باشند. 

وی افزود: متاسفانه انتشار تقطیع شده بخشی از صحبت های استاندار بدون توجه به کل مطالب ارائه شده باعث بروز سو تفاهم و رنجش برخی از فرهنگیان محترم شد، در حالی که دکتر زینی وند خود یک معلم و از جنس فرهنگیان است و منظور وی این است که علیرغم توجه ویژه دولت تدبیر و امید در موضوع افزایش حقوق، اما هنوز با وضعیت مطلوب فاصله دارد.

اسکندری نسب با بیان اینکه علی زینی وند استاندار فرهنگی کرمان توجه ویژه ای به آموزش و پرورش، فرهنگیان و دانش آموزان دارد، از پیگیری مسائل و مشکلات فرهنگیان و مدارس توسط شخص استاندار به صورت حضوری و تماس تلفنی با مسئولان استانی و کشوری خبر داد. 

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به یازده نشست تحصصی با استاندار کرمان در زمینه پیگیری مسائل و مشکلات آموزش و پرورش در دو ماه اخیر گفت: نگاه ویژه استاندار کرمان به فرهنگیان، دانش آموزان و نظام تعلیم و تربیت استان بی نظیر بوده و نقش موثری در ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی در شرایط کرونایی داشته است.

احمد اسکندری نسب با اشاره به درخواست 12 هزار و 100 دستگاه تبلت از استانداری کرمان جهت توزیع بین دانش آموزان بی بضاعت استان گفت: با پیگیری استاندار تاکنون 5 هزار و 250 دستگاه از این تعداد با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد تومان توسط معادن و بنگاه های اقتصادی استان در یک ماه اخیر خریداری و توزیع شده است و تهیه مابقی آن در دستور کار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها