موج
کدخبر : ۳۶۲۳۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362354

حجت الاسلام و المسلمین عرب پور:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان: ساحت مقدس شهداء متعالی است و بسیط به وسعت همه عالم می‌باشد، شهداء باور کردند که از تن باید بگذرند و جان بدهند اسلام بماند، یاری دین خدا کردند تا دین بماند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عرب‌پور،  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان، در یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای محله رهجرد جیرفت: گفت: شهداء خدا را در اعمال و گفتارشان به همه نشان دادند. به طوریکه در چهره هر شهید می توان این تجلی را دید.

حجت الاسلام والمسلمین عرب پور گفت: شهید حاج قاسم و شهدای همرزمش در آن صندوقچه درون خودشان عطرهای خوشبو و خوبی را داشتند که یک ذره‌ای از آن را بر ملا کردند و مابقی را با خود بردند و ما باید با همین عطر وجود و حضور شهدا که در جامعه و کشور استشمام می شود راه را گم نکنیم.

وی بیان کرد: ساحت مقدس شهداء متعالی و در نزد خداست و و به وسعت همه عالم گسترش پیدا کرده است ، شهداء باور کردند که از تن باید بگذرند و جان بدهند اسلام بماند، یاری دین خدا کردند تا دین بماند که خداوند متعال یک عده‌ای را خلق می‌کند که با بذل جان مواظب عَلَم اسلام و دین خدا باشند و اجر و پاداشی بی‌نهایت و مضاعف دارند از شهادت چیزی بالاتر و خیر نیست و شهادت در راه خدا و فی سبیل الله باشد در سیره شهداء بی‌اعتنایی به دنیا و ذخائر دنیایی موج می‌زند و از همه مِهرهای خاکی بریدند و به مِهر خدا پیوستند.

وی گفت: شهداء مغناطیسی دارند که ربایشش بسیار بالاست که اگر خالص باشیم ما را می‌پذیرند و جذب می‌کنند ما باید ظاهر و باطن را خالص کنیم و صیقل بدهیم تا شهداء با ما باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان بیان کرد: حاج قاسم و دیگر شهداء از فطرت خود پاسداری کردند و باعث محبوبیت و سردار دلها میان مردم شدند، ما مدیون به شهداء هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها