موج
کدخبر : ۳۶۲۰۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362083

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اعلام این خبر از کلیه مددجویان دارای سهام عدالت تحت پوشش بهزیستی خواست نسبت به ثبت‌نام در سامانه سجام و احراز هویت خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ابراز داشت: مددجویان کرمانشاهی دارای سهام عدالت برای احراز هویت و دریافت کد بورسی در سامانه سجام ثبت نام کنند.

محمدی  افزود: ثبت نام در سامانه سجام برای کلیه مددجویانی که روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده اند و یاتاکنون به سامانه سهام عدالت مراجعه نکرده اند را در بر می گیرد.

وی افزود: کلیه مددجویان می توانند با مراجعه به سامانه سجام به نشانی sejam.ir به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت نام و دریافت کد اقدام کنند.زیرا دریافت سود سهام اتی وتعیبن تکلیف سهام خود منوط به ثبت نام در این سامانه میباشد.

مدیرکل بهزیستی استان در خصوص نحوه ثبت نام در سامانه سجام گفت: دارندگان سهام عدالت در مرحله اول باید با وارد کردن تمامی اطلاعات خود در سامانه ثبت نام نمایند تا اطلاعات هویتی آنها کنترل و تایید شود بعد از تایید، پیامک پیگیری را از طریق شماره تلفنی که اعلام نموده اند دریافت نمایند.

وی خاطرنشان کرد: برای ثبت‌نام در سامانه سجام کد ملی، یک خط تلفن و شماره شبا یکی از بانک‌های  فرد صاحب حساب ضروری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها