موج
کدخبر : ۳۶۲۰۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362040

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ثبت 26 ابتلای جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 26 مورد جدید مبتلا به کرونا گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 7 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند.

وی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان 7 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شدند که4 نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و سه بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند..

این مقام مسئول اضافه کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 89 سال و حداقل سن 48 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: 3 نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و چهار نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

 این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع 67 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 51 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 21 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 18 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: در طول ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه یک مرد ۸۴ ساله در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون 120 هزار و 224 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی اظهار کرد: همچنین تا کنون هشت هزار و 161 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها