موج
کدخبر : ۳۶۱۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361792

سومین جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان یزد به ریاست سید محمد رستگاری فرماندار یزد و با حضورمدیران ادارات آموزش و پرورش و نواحی یک و دو و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سومین جلسه هماهنگی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ی شهرستان به ریاست فرماندار یزد برگزار شد.

سومین جلسه هماهنگی انتخابات شهرستان یزد به ریاست سید محمد رستگاری فرماندار یزد و با حضورمدیران ادارات آموزش و پرورش و نواحی یک و دو  و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد؛ در ابتدا این جلسه سید محمد رستگاری فرماندار یزد با ارائه گزارشی از برگزاری همایش آموزشی منطقه‌ای با حضور فرمانداران و کارشناسان انتخابات در خصوص فرآیند برگزاری انتخابات آینده توضیحاتی را بیان نمودو ضمن تشکر از حضور اعضا در جلسه بر ضرورت بررسی فرآیند برگزاری انتخابات دوره گذشته و شناسایی نقاط ضعف و قدرت آن تاکید کرد.

 

فصل الخطاب بودن قانون در روند برگزاری انتخابات

سید محمد رستگاری  فرماندار یزد همچنین ضمن اشاره به فصل الخطاب بودن قانون در روند برگزاری انتخابات و رصد کامل فضای انتخاباتی شهرستان، گفت: طی زمان باقیمانده تا برگزاری انتخابات بایستی تمام کمبودها و نواقص در شهرها و روستاها شناسایی شود و البته اطلاعیه‌ها و ابلاغیه‌های ستاد انتخابات کشور در نحوه برگزاری انتخابات کاملا اجرایی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها