موج
کدخبر : ۳۶۱۴۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361469

شهردار شهر کوشک در گفتگو با موج خبر داد:

شهردار شهر کوشک از افتتاح فاز اول پارک اختصاصی بانوان باغ شهر کوشک تا پایان سال‌ 99 خبر داد.

مجید قربانی رنانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: با رصدهای کارشناسی زمینی به مساحت 3000 متر  در کنار مجموعه ورزشی شهدا برای جانمایی پارک بانوان در نظر گرفته شده که با تغییرات لازم و فراهم کردن امکانات مختلف  تفریحی و آموزشی، تا پایان سال  جاری پارک اختصاصی بانوان افتتاح وبه بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه پارک اختصاصی ویژه بانوان یکی از مطالبات بانوان شهر کوشک  در راستای ایجاد نشاط و تحرک این قشر مهم است، افزود: شهرداری برای تحقق این مطالبه عمومی قشر بانوان شهر کوشک  یکی از مناسبت‌ترین  و بهترین مکان‌ها در رابطه با پیگیری این مهم در جانمایی بر اساس رصدهای کارشناسی انتخاب کرده که  در رابطه با محصور کردن دید پارک و عدم اشرافیت منازل اطراف به این مکان اقدام لازم را انجام خواهد داد.

شهردار شهر کوشک در ادامه اعلام کرد: با مصوبه شورای اسلامی شهر کوشک مبلغ 10 ملیارد ریال بودجه برای این باغ اختصاص پیدا کرده است که امیدواریم بتوانیم  تا پایان دوره پنجم شورای شهر این مکان به بهره برداری برسد.

قربانی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تلاش شده است در این باغ خدمات ویژه‌ای برای حضور مادران و کودکانشان به منظور بهره‌مندی هرچه بیشتر از فضاهای سبز شهری و استفاده از فضای تفرجگاهی آن ارائه شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها