موج
کدخبر : ۳۶۱۰۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361001

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از ایجاد بیش از 4 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: تا پایان آذر ماه  سال جاری 4691 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در اصفهان ایجاد شده است.

وی در تشریح رویکرد حمایتی این نهاد گفت: آن دسته از خانوارهای تحت حمایتی که سرپرست آنها امکان و توان کار و فعالیت اقتصادی داشته باشد، برای توانمندی و خودکفایی مورد حمایت و تشویق قرار می گیرند و هیچ مددجوی مستعدی، بیکار نخواهد ماند.

این مقام مسئول افزود: نظام حمایتی کمیته امداد با پیش زمینه های توانمندساز طراحی شده و ارائه خدمات حمایتی آن اورژانسی و دارای زمانبندی مشخص است.

زارع همچنین تاکید کرد: آن دسته از مددجویانی که امکان کار و فعالیت اقتصادی ندارند از جمله سالمندان، بیماران خاص، صعب العلاج و زمینگیر به صورت مادام العمر از خدمات کمیته امداد اصفهان بهره مند خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان در ادامه به تشریح آمار خدمات توانمندسازی شغلی ارائه شده به نیازمندان پرداخت و  با بیان اینکه تا پایان آذر ماه 1399 موفق به پرداخت 142 میلیارد و 665 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان شده ایم، گفت: 4691 فرصت شغلی در این مدت برای مددجویان ایجاد شده که 3244 مورد آن از مسیر پرداخت تسهیلات قرض الحسنه صورت گرفته است.

فرصت شغلی کمیته امداد

وی ادامه داد: علاوه بر افرادی که با دریافت وام به عرصه کار و تلاش وارد شده اند، 1447 مددجوی دیگر نیز با خدمات کاریابی کمیته امداد اصفهان در صنایع، کارگاه ها و کارخانجات سراسر استان و با حقوق و مزایای قانون کار، مشغول به کار شده‌اند.

کریم زارع افزود: در این زمینه کارفرمایانی که مددجویان معرفی شده از این نهاد را استخدام کنند از تسهیلات قرض الحسنه و یا دریافت مبالغ مربوط به حق بیمه مددجو، بهره مند

مدیرکل کمیته امداد همچنین گفت: خدمات کاریابی این نهاد علاوه بر تعامل با موسسات کاریابی و پرداخت حق الزحمه خدمات آنها، شامل بسته های تشویقی برای کارفرمایان در ازای استخدام مددجویان نیز هست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها