موج
کدخبر : ۳۶۰۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360434

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌‌ای یزد؛

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌‌ای یزد سرقت‌های اخیر از شبکه‌های انتقال و فوق توزیع همچنین تجاوز به حریم قانونی خطوط برق در سراسر استان یزد را از دغدغه های مهم برشمرد و از دستگاه قضایی استان، پیگیری و حساسیت ویژه در خصوص این جرایم را خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، ابوالفضل اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب یزد، مشکلات و مسائل پیش روی دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت را تشریح کرد.

در این نشست که با حضور مدیرعامل، مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات و مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت برق منطقه‌‌ای یزد و در دفتر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد برگزار شد، ابوالفضل اسدی در خصوص برخی از مسائل و مشکلات مهم و اساسی صنعت برق توضیحاتی ارائه داد.

وی سرقت‌های اخیر از شبکه‌های انتقال و فوق توزیع و همچنین تجاوز به حریم قانونی خطوط برق در سراسر استان یزد را از جمله این مسائل برشمرد و از دستگاه قضایی استان، پیگیری و حساسیت ویژه در خصوص این جرایم را خواستار شد.

حراست از اموال صنعت برق بر عهده دستگاه قضایی و انتظامی است

محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب شهرستان یزد نیز با اشاره به اینکه اموال و تجهیزات صنعت برق متعلق به عموم مردم بوده و حفظ و حراست از این اموال وظیفه دستگاه قضایی و  انتظامی است، در این زمینه قول مساعد همکاری داد.

در این جلسه همچنین مدیران دفاتر حقوقی و رسیدگی به شکایات و حراست و امور محرمانه شرکت برق منطقه‌ای یزد نیز به توضیح برخی موضوعات مهم و حساس در زمینه حفاظت از اموال وتجهیزات صنعت برق پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها