موج
کدخبر : ۳۵۹۹۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359924

رئیس حوزه قضایی بهاباد؛

رئیس حوزه قضایی بهاباد گفت: مناطق کمتر توسعه یافته توجه ویژه مسئولان را می طلبد و دستگاه قضایی نیز تمام تلاش خود را با استفاده از ظرفیتهای قانونی و وظایف خود را در راستای پیشرفت و آبادانی در پیش گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا ایزدی رئیس حوزه قضایی بهاباد گفت: با راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی، علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه برای افراد بومی و محلی، زمینه توسعه اقتصادی استان یزد و قابلیت صادرات را به بازارهای جهانی نیز فراهم می کند.

وی در حاشیه بازدید از کارخانه کوسیلیکات سدیم آسفیچ اظهار داشت: بررسی مسائل، مشکلات و رفع موانع پیش روی، با همکاری و تعامل دستگاه های ذی ربط مورد تاکید است.

این مقام قضایی افزود: اهتمام دستگاه قضا سرعت بخشیدن بر روند پیشرفت و اشتغال زایی در مناطق است.

وی در رابطه با توجه ویژه مسئولان نسبت به مناطق محروم اظهار داشت: مناطق کمتر توسعه یافته توجه ویژه مسئولان را می طلبد و دستگاه قضایی نیز تمام تلاش خود را با استفاده از ظرفیتهای قانونی و وظایف خود را در راستای پیشرفت و آبادانی در پیش گرفته است.

ایزدی در پایان این بازدید که با حضور سهامداران و مسئولان ذی ربط انجام شده بود تصریح کرد: هدف دستگاه قضا برداشتن گامی موثر با همکاری های لازم دستگاه های اجرایی در راستای پیگیری و مساعدت های لازم و مرتفع نمودن مشکلات در این زمینه است.

لازم به ذکر است تولیدات کارخانه کوسیلیکات سدیم بیشتر در معادن سنگ آهن کارخانجات کاشی به مصرف می‌رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها