موج
کدخبر : ۳۵۹۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359864

سید مصطفی علوی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از برگزاری بیش از 22 هزار نفر ساعت دوره های آموزشی مجازی در شرکت گاز استان اصفهان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی بیان کرد: به علت محدودیت های برگزاری دوره های آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای سال99 تا کنون بیش از22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی بصورت آنلاین در این شرکت برگزار شده است.

وی با تا کید بر اینکه یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های اجرایی این شرکت توجه به قابلیت های دانشی و مهارتی کارکنان و افزایش رشد علمی آن‌ها به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت است، گفت: امسال حدود 12 هزار و 317 نفر ساعت آموزش آنلاین ویژه کارکنان رسمی، 4هزار و 603 نفرساعت مربوط به کارکنان قرارداد مستقیم و 5 هزار و 626 نفرساعت برای کارکنان پیمانکاری برگزار شده است.

سید مصطفی علوی، تصریح کرد: برنامه های آموزشی مذکور از طریق مشارکت در دوره های آموزش مجازی آنلاین، آفلاین (سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز ایران)، خود خوان وکتاب محور صورت گرفته است.

وی، با بیان اینکه بهسازی و آموزش نیروی انسانی و ارتقای دانش و آگاهی کارکنان در زمینه های تخصصی، کاربردی و مدیریتی با هدف افزایش بهره وری شرکت مد نظر قرار می گیرد، افزود: این شرکت با تهیه تقویم آموزشی سالیانه برای تمامی پرسنل و برگزاری دوره های شغلی، بهبود مدیریت، عمومی، فرهنگی وHSE  با استفاده از اساتید مجرب، به این مهم دست یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به ضرورت دوره های آموزشی یاد شده و محدودیت های موجود، اولویت بندی برای اجرای این دوره ها و شیوه ی اجرای آنها با توجه به اولویت و ماهیت دوره ها تعیین گردیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها