موج
کدخبر : ۳۵۹۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359861

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ثبت 23 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به بستری شدن 10 بیمارجدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان گفت: این افراد در بیمارستان‌های شهر کاشان بستری شده و هیچ مورد بستری را در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل نداشته‌ایم.

وی گفت: حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته در منطقه کاشان ۲۵ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است،

مروجی ادامه داد: در حال حاضر 78 بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که 64 مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و 14 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 24 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند که 22 نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و 2 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد:متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر که یک مرد ۷۸ ساله و دو زن ۷۷ و ۸۳ ساله بودند در اثر ابتلاء به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

 وی بیان داشت: تاکنون 114 هزار و 897 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 992 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها