موج
کدخبر : ۳۵۹۸۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359858

نماینده ولی فقیه در کردستان:

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: فتنه سال 88 را تعدادی از افرادی که سوابق بسیاری در انقلاب داشتند برپا کردند که به نوعی بازی کردن در داخل زمین دشمن بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج عبدالرضا پورذهبی در مراسم گرامیداشت 9 دی که به مناسبت دهه بصیرت در سنندج برگزار شد‌، اظهار کرد: تاریخ انقلاب صحنه های متعدد و بحران‌های متعددی را در طول عمر با برکت خود دیده بود که در اوایل انقلاب این اتفاقات به اوج رسیده بودند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه در آستانه دهه چهارم از انقلاب کسی توقع نداشت که اتفاقاتی مانند اتفاقات سال 88 در کشور آن هم به دست کسانی رقم بخورد که سال‌ها در مسئولیت‌های مهم نقش داشته‌اند.

وی ادامه داد: دشمن وقتی از گروهک‌ها و دشمنی‌های مرزی ناامید شد به عوامل داخلی که سوابق بسیاری در این انقلاب داشتند و با رأی همان مردمی که در انتخابات سال 88 رأی آنان را قبول نداشتند، مسئولیت‌هایی گرفته بودند، متوسل شدند تا شاید بتوانند به نظام و انقلاب ضربه‌ای وارد کنند.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان یادآور شد: بعد از انتخابات 88 افرادی که قبول نداشتند شکست خورده‌اند، فتنه‌ای را به راه انداختند و اتفاقاتی را رقم زدند که کشور را به تعبیر رهبر انقلاب به لب پرتگاه بردند.

حجت‌الاسلام پورذهبی بیان کرد: افراد متعددی در جریان فتنه درگیر شدند و خون‌های ناحقی ریخته شد و علیرغم اینکه یک انتخابات بزرگ را شاهد بودیم، شیرینی آن را به کام مردم تلخ کردند.

وی با بیان اینکه سال 88 خط قرمزهای نظام شکست و باب توهین و اتهام در نظام توسط افراد به ظاهر انقلابی باز شد، گفت: در فتنه سال 88 افراد خودی ناخودآگاه در زمین دشمن بازی کردند.

نماینده ولی‌فقیه در کردستان اظهار کرد: بصیرت در تفکر و مطالعه است که باید بیش از هر چیزی در این دهه به آن پرداخته شود تا راه انقلاب همچنان ادامه داشته باشد و نسل جوان هم با دشمنان نظام آشنا شده تا بازیچه دست آنها نشوند.

گفتنی است در پایان این جلسه از خانواده شهیدان محمد شکری، محمدرحیم عزیزی و احمد صحرایی تجلیل به عمل آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها